Privaatsustingimused ja isikuandmete töötlemine

 

 1. Hingetule OÜ privaatsuspoliitika
  Hauaplatsidehooldus.ee  veebikeskkond kaitseb Teie isikuandmeid ja privaatsust. Me ei kasuta oma klientidelt saadud infot ebaseaduslikel eesmärkidel, edastades andmeid ja isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele. Hauaplatsihooldus.ee tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.
 2. Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja teenuse osutamiseks.

Ostuajaloo andmedid  (kliendi andmed, ostu sooritamise kuupäev, kaup ja teenus) kasutatakse ainult ostetud kaupadest ja teenustest ülevaate saamiseks ja kliendieelistuste analüüsimiseks. Tingimusel, et klient annab meile oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-aadress, postiaadress jne), saab hauaplatsidehooldus.ee  meeskond täita kliendi soove ja probleemide korral neid ka koos lahendada.

Kliendi andmed (isikuandmed, pangakonto ja andmed maksete kohta) ei ole teada kolmandatele isikutele. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

 1. Mitteisikuandmete kogumine ja kasutamine
  Hauaplatsidehooldus.ee  kogub statistilistel eesmärkidel teavet veebilehe külastajate kohta (veebilehe külastajate arv, külastuse kestvus, jms). Saadud statistilist teave ja selle analüüsimine aitab meil hooldusteenust paremini osutada. Neid andmeid kasutatakse ainult turunduse ja klienditeeninduse eesmärgil, mida ei edastata kolmandatele osapooltele.
 2. Kliendi andmete avalikustamine kolmandatele isikutele
  Hauaplatsidehooldus.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja edastada oma klientide isiklikke andmeid kolmandatele isikutele ainult juhul, kui  see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega. Hauaplatsidehooldus.ee on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale (Maksekeskus AS).
 3. Lingid teistele veebisaitidele
  Hauaplatsidehooldus.ee veebileht sisaldab linke ka teiste ettevõtete või organisatsioonide veebilehtedele, kuid hauaplatsidehooldus.ee ei vastuta nende veebilehtede sisu, nende privaatsuse ja turvalisuse eest.
 4. Autoriõigus
  Hauaplatsidehooldus.ee  veebilehe tekstid, fotod ja muu sisu on autoriõigustega kaitstud. 
 5. Hauaplatsidehooldus.ee privaatsuspoliitika aktsepteerimine
  Kasutades hauaplatsidehooldus.ee teenuseid, kinnitab klient, et on tutvunud hauaplatsidehooldus.ee  privaatsuspoliitikaga ning on nõus selle tingimustega.

Kui Teil on märkusi ja ettepanekuid hauaplatsidehooldus.ee privaatsuspoliitika kohta, palun teatage sellest e-posti teel info@hauaplatsidehooldus.ee.

 

Hingetule OÜ
REG.nr 16101499
AS LHV Pank, IBAN: EE817700771005563693
Address: Harju maakond, Maardu linn, Õnneheina tee 6, 74117
Tel: +372 5820 1871
Email:info@hauaplatsidehooldus.ee